Youtube Takipçi Kasma

Youtube Takipçi Kasma


Sosyal medya ağları arasında doğrudan para kazandıran bir sistem olan Youtube; üzerine videolar yükleyerek paylaşımlara izin vermektedir. Burada fenomen olmak ve takipçi artırarak adım adım yükselmeniz için yapmanız gerekenleri iyi bilmeniz gerekmektedir. Pek çok sosyal medya ortamında olduğu gibi burada da önemli olan unsur takip edilmek ve etkileşim almaktır. Yani Youtube takipçi kasma önemlidir. Sosyal medyada başarılı olabilmenin en önemli etmeni çok fazla takipçiye yaptığınız videoları izlettirmek ve videolara yorumlar alarak gelen bu geri bildirimler sonucunda ilerleme kat etmektir.

Youtube Takipçi Kasma Yolları Nelerdir?


Takipçi sayınızda artış olmasını ve paylaşımlarınızın çok fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız yapmanız gerekleri şöyle adım adım anlatalım.

  • Paylaşım yapmak için düzenli ve tutarlı bir alan belirleyerek kendi kitlenize hitap etmeniz gerekir. Bunun için belirlediğiniz konularda düzenli olarak video paylaşımı yapmalısınız.

  • Kendinizi tanıtan bir Trailer hazırlayın yani kanalınızı izleyecek veya abone olacak biri neden sizi seçmeli? Bu soruya yanıt verecek bir Trailer olmalıdır. Bir film düşünürseniz fragmanı gibi ilgi çekici ve cezbedici olmalı.

  • Videolarınız izlendikçe Youtube takipçi kasma hızlanması açısından sözlü olarak kanalınıza abone olmalarını isteyebilirsiniz. 

  • İzleyicilerin verdiği tepkileri videoların altındaki yorumlardan görebilir ve aldığınız geri bildirimler ile ileriye dönük yeni yönelimler yapabilirsiniz. 

  • Paylaşımlarınıza öyle küçük resimler ekleyin ki arama motorlarında ya da Youtube üzerinden bakıldığında diğer videolar arasından ben buradayım denilmeli. Zaten ilgisine göre bir videoysa doğru kişiye ulaşmışsa abone olması kaçınılmazdır.

  • Rakip kanalları göz önünde bulundurarak kendinizi ona göre geliştirin. Gelişen ve ilerleyen sistemlerle kendi takipçilerinizi elden kaçırmadan yeni takipçiler edinmeye çalışın.

  • Yaptıklarınızda kendiniz olun ve kendi özgünlüğünüzü katın. Rakiplerinizi ya da bir başka kanalı taklit ederek değil daha özgün şeyler üretin.

 Kısa Sürede Youtube Takipçi Kasma Nasıl Yapılır?


Youtube kanalınızda abone artırmak yani Youtube takipçi kasma işlemi oldukça zaman ve emek isteyen bir iştir. Ama hızlı ve kolay bir şekilde takipçi kasmak mümkündür. İgSosyal Youtube takipçi kasma sitesinden kolayca ekonomik bir şekilde takipçi sayınızı artırabilirsiniz.